درحال بار گذاری
img-bg

اولین نیستیم ، اما بهترین هستیمدرباره تیم هاستینگ وب وی صفحه اصلی - درباره هاستینگ وب وی

چرا هاستینگ وب وی

پاسخگویی و پشتیبانی مشتریان برای ما مهم ترین چیز است . این که کاربر از خدمات و سرویس دریافتی راضی باشد . به همین دلیل سعی میکنیم تا بهترین ها را برای شما آماده کنیم و به همین دلیل رضایت شما از سرویس های ما افتخاری بزرگ برای ماست .

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

خدمات هاستینگ

میزبانی وب یا web hosting به مفهوم فراهم ساختن فضایی است که کاربر می تواند فایل ها و سایر سرویس های مربوط به وب سایت خود را در آن قرار دهد. میزبانی اشتراکی (shared web hosting )روشی از میزبانی وب است که منابع یک سرور بین چند سایت به اشتراک گذاشته می شود. میزبانی وب راه حلی ارزان برای میزبان یک وب سایت است که کاربر می تواند بدون نیاز به راه اندازی سرور خود و یا آشنایی با جنبه های فنی از عملیات های سرور از سرور اشتراکی استفاده نماید. مهمترین مزیت میزبانی اشتراکی هزینه پایین آن است.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید

خدمات هاستینگ بالا میزبانی وب اشتراکی در هاستینگ بالا بر اساس سیستم عامل لینوکس و انواع سرور های استاندارد و حرفه ای آماده ارائه به کاربران می باشد. سرورهای موجود در دیتاسنتر هتزنر مجهز به سخت افزارهای قدرتمند روز بوده و از آخرین نسخه نرم افزارها بهره مند می باشند. مهندسین و تکنسینهای متخصص، بصورت شبانه روزی با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات مونیتورینگ، سرورها را تحت نظر دارند.
امنیت تخصصی سرور

امنیت سرورهای بالا در قبال حملات دیداس و نرم افزارهای مخرب

سخت افزار قدرتمند

جدیدترین و قدرتمندترین سرورها با بروز ترین قطعات و هارد های NVME

نسخه های پی اچ پی

امکان تغییر نسخه های پی اچ پی توسط کاربران مختلف وجود دارد . بدون پرداخت هزینه اضافی

آنچه مشتریان ما
درباره هاستینگ وب وی میگویند